Obec Pavlov

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1355. Tehdy, v době vlády Karla IV., Pavlov náležel líšnickému statku pánů z Kunštátu. Složité majetkové poměry zejména v pobělohorských časech vypovídají o charakteru doby. Katastr byl mnohokrát dělen a prodáván či zastavován různým majitelům a dědicům, takže historie obce je v tomto směru neobyčejně složitá.

O naší obci

Stáhněte si aplikaci V OBRAZE a získávejte novinky z obce a informace z webové stránky přímo do mobilního telefonu. obec/mobilni-aplikace-v-obraze/

INFORMACE Charity Zábřeh

Pomoc občanům žijícím v regionu Zábřeh a Mohelnice

Podpora v oblasti dlouhodobé péče

Každý z nás se v životě setkává s náročnými situacemi, a ne vždy si se všemi dovede poradit. Pokud se k tomu přidá ještě například chronické duševní nebo tělesné postižení, může to jít o to hůře. A pokud jste třeba osobou ve vysokém věku, které chybí podpora okolí, spoustu věcí bez pomoci druhého zvládnete jen
s obtížemi.

Nyní se můžete obrátit na pracovníky projektu Charity Zábřeh zaměřeného na podporu v oblasti dlouhodobé péče. Jejich koordinátorka ve spolupráci s pracovníkem vaší obce se bude snažit pomoci vám tyto situace řešit. Přijede za vámi domů nebo se spolu setkáte na místě pro vás příjemném. Chcete-li poradit nebo se dovědět více informací, obraťte se na koordinátorky projektu:

Bc. Veronika Ziková (tel. 739 524 393, dlouhodoba.pece@charitazabreh.cz) nebo

Mgr. Simona Drlíková (tel. 605 403 832, dlouhodoba.pece2@charitazabreh.cz)

Projekt „Case management jako metoda koordinace podpory v oblasti dlouhodobé péče“ je podpořen z Evropského sociálního fondu.

Leták  - koordinátorky projektu

leták koordinátor podpory pro ORP Zábřeh, Mohelnice (1).pdf